Šonedēļ "Tramplīnā" Nora Anna ar "Be Patient". Viņa ir dziedātāja un dziesmu autore, kura nesen pabeigusi studijas Anglijā un tur arī turpina savas mūzikas karjeras gaitas, uzstājoties gan ar pašas komponētām dziesmām, gan ar džeza repertuāru. Nora savas dziesmas raksta angļu valodā un sauc tās par “maziem, nostaļģiskiem, pasakainiem hibrīdiem”, jo tajās var saklausīt nedaudz gan no popa, džeza, blūza un no folka stila. Bet, pats galvenais, šīm dziesmām ir stāsts, kas klausītājam liks aizdomāties.

Nora savu mūzikas stilu izveidojusi, klausoties un iedvesmojoties no leģendāriem mūziķiem, kā Nora Džonsa (Norah Jones), Džonija Mičela (Joni Mitchell), Džeims Teilors (James Taylor) u.c. Šobrīd Nora strādā pie sava pirmā albuma ierakstīšanas Anglijā.

http://

"Be Patient" ir vienkārši novēlējums mīlniekiem būt pacietīgākiem. Mīlestība vienmēr būs "dedzīga un vētraina kā jūrā grimstošs amerikāņu kalniņš" un dažreiz varbūt arī ne tik aizraujoša, bet ja cilvēki mīl viens otru, tad ir vērts pagaidīt, līdz tā vētra pāriet un iestājas miers un saticība.

Noras Annas mūzika ir pieejama gan Spotify, Soundcloud (NoraAnnaMusic) un Youtube, bet šonedēļ - katrā ētera laikā Pieci.lv!