Šonedēļ "Tramplīnā" Trap Love jeb īstajā vārdā Harijs Širmans - 26 gadus jauns talsinieks. Uz vairākiem gadiem Trap Love mūziku bija atstājis otrajā plānā, taču kopš 2016. gada atkal aktīvi darbojas mūzikas lauciņā, savu dziesmu žanru raksturojot kā "trap" un "R&B" sajaukumu. Trap Love sadarbojies ar tādiem pašmāju māksliniekiem kā Fakts, Reiks un Žanis Pavlovskis no "Olām" u.c. Harijs savā biogrāfijā piemin, ka "Love" nozīmē "nauda" romu valodā. Drīzumā tiek solīts arī debijas albums. Tikmēr "Tramplīnā" klausāmies dziesmu "No Drama", kuras morāle mūziķa vārdiem ir "nelaist sev klāt nepatiesus cilvēkus, lai iztiktu bez drāmas, lieka stresa un būtu mierā ar sevi. Kā arī darīt tās lietas, kas priecē un saista." 

 
 
 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!