Šonedēļ Tramplīnā latviešu dīdžejs un producents, kurš agrāk bija pazīstams kā Matthew Nagle. Tagad nomainījis vārdu uz Kodi Harper un ierakstījis dziesmu kopā ar vokālisti Freya jeb Santu Lāmi. Diesmā "Acis" izmantoti vārdi no Imanta Ziedoņa dzejas, taču tie nedaudz pārveidoti, lai "pieskaņotos mūsdienu valodai".

Kodijs ar mūziku nodarbojas ne pirmo dienu un ir strādājis arī starptautiskā līmenī, sadarbojoties pat ar Amerikas dziedātāju Ne-Yo, kā arī izdodot mūziku Spinnin records, High Contrast un Musical Madness - Nīderlandē bāzētajās ierakstu kompānijās. Šobrīd  Kodi Harper ir pievērsies oriģināldziesmām latviešu valodā un sava Youtube kanāla attīstīšanai, ik pa laikam remiksējot arī ārzemju mūzikas hitus. 

Freya (Santa Lamé) jau no mazotnes izcēlusies ar introverti-ekstravertu personību un citādāku mīlestību pret mūziku. Līdz šim bijusi sadarbība ar tādiem  pašmāju hip-hop māksliniekiem kā Grafomāns, Cunami un Teilors, bet nejauša tikšanās ar Kodi skolas salidojumā Salacgrīvā noved abus pie kopdarba "Acis", liekot abiem izkāpt no līdzšinējās muzikālās komforta zonas.

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!