Šonedēļ  "Tramplīnā" AGNESSE jeb Agnese Stengrevica. Jaunā māksliniece sāka savu mūzikas karjeru pirms 3 gadiem, izdodot savu pirmo dziesmu “Best Thing I Never Had”. Viņa ir veiksmīgi piedalījusies vairākos starptautiskos dziedāšanas konkursos; 2018. gadā AGNESSE piedalījās šovā “Supernova 2018” ar savu orģināldziesmu “You Are My World”, kura 150’000 reižu tikusi klausīta Spotify un 40’000 reižu - skatīta YouTube. 

Sadarbojoties ar savu tēvu, dziesmas “Ticot, mīlot un gaidot” komponistu Helviju Stengrevicu, viņa radījusi jaunu dziesmu ar nosaukumu “Space or Time”. Vārdu autore jaunajam skaņdarbam ir divkārtēja Grammy balvas nominante Kristal Oliver, kura sadarbojusies arī ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem. 

“Dziesmas vārdi man pašai ir īpaši tuvi, jo arī es esmu attiecībās, kad ikdienā esam tālu viens no otra. Brīžos, kad tiekamies kaut vai tikai uz nedēļu, šķiet, ka mums atvēlētais laiks bijis tik īss, it kā būtu aizvadīta tikai diena. Tik ātri pienāk brīdis, kad jāšķiras, lai atkal katrs dotos savās ikdienas gaitās, un tas nebūt nav viegli. Mans mērķis bija spēt šīs sajūtas izskaidrot dziesmā, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies, tāpēc novērtējiet arī jūs,” stāsta un aicina AGNESSE.

Šobrīd AGNESSE mācās Lielbritānijā, kur paralēli studijām aktīvi muzicē dažādos koncertos, pasākumos, kā arī sadarbojas ar vairākiem perspektīviem ārzemju producentiem, solot jaunas dziesmas arī turpmāk. Jaunā mūziķe plāno aktīvi koncertēt arī Latvijā, tāpēc šovasar par viņu būs dzirdams vairāk.

 

 

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!