Dziedātāja Anna Zankovska, kas agrāk manīta fona vokālistes lomā dažādiem populāriem izpildītājiem, pieteikusi sevi ar jauno skatuves vārdu KATŌ. Dziedātājas pseidonīms primāri radies no angļu valodas vārda “cut” (“kat” - griezt), kas simboliski iezīmē jaunu ceļa sākumu mūzikā un mākslinieciskajā daiļradē. 

Šonedēļ "Tramplīnā" viņas dziedātājas debijas singls “Es gāju par tālu”, kas veltīts tiem "trakajiem", kuri izvēlas klausīt savai sirdsbalsij. Dziesma ir par lēmumu, kas, šķiet, nav lemts veiksmīgam iznākumam. “Emociju vadīti mēs reizēm zaudējam kontroli pār veselo saprātu un esam gatavi rīkoties, pēc principa - “šeit un tagad” - nedomājot par sekām. Tādējādi mēdzam sāpināt sevi un nereti arī tos, kuri mums tuvi un mīļi. Bet nekad jau nevar zināt – iespējams, ar sirdi, nevis prātu pieņemtais lēmums izmainīs dzīvi.” – par dziesmu stāsta KATŌ.

Dziesma “Es gāju par tālu” ir aizsākums singlu sērijai, kuras turpinājums gaidāms jau šīs vasaras sākumā. 

 

 
 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!