Monta Cine ir 15 gads jauna mūzikas izbaudītāja, izpildītāja, kā arī rakstītāja. Dziesmu radīšanai pievērsusies apmēram pirms 3 gadiem, piedalījusies 2018. gada LTV konkursā “Balss pavēlnieks”, kur iekļuva konkursa finālā.


 "Dziesmas krājas manā arhīvā un reizēm tiek izpildītas publiskos pasākumos” tā min jaunā izpildītāja Monta Cine. "Mūzikā mani iedvesmo tādas personības kā J.Cole, Eloise, Jorja Smith, Jacob Collier, kā arī pašmāju indī roka grupa Tasteful! Mežos, jūras kāpās es mēdzu lasīt un iedvesmoties no I. Ziedoņa un A. Čaka dzejas."

 

Pēc Ventspils Mūzikas skolas džeza vokāla klases absolvēšanas, Monta tika uzņemta Ventspils Mūzikas vidusskolā. Monta min, ka  lielākais ieguldījums viņas muzikalitātē pieder skolotājai Lorijai Cinkuss, jo pateicoties tieši viņas iedrošinājumam, Monta mums nosūtīja savu dziesmu.
 

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!