Šonedēļ jaunās mūzikas rubrikā "Tramplīns" ANNNA jeb īstajā vārdā Madara Pērkone - mūzikas producente un dziedātāja, kura pašlaik par mājām sauc Amsterdamu. Viņas veldzējošais, sapņainais vokāls un dziesmu teksti aizved klausītājus vizuālā piedzīvojumā ikkatrā no viņas dziesmām. Globālā sasilšana un vispasaulīgas problēmas ir dažas no tēmām par ko viņa dzied ar savu “no love songs” attieksmi. Iedvesmojoties no tādiem mūziķiem kā “The XX” un “Florence and the Machine”, viņas dziesmas svārstās no lēniem, alternatīviem gabaliem līdz pat lipīgām indie pop melodijām, kurām gribas tikai dziedāt un griezties līdzi.

Tagad ANNNAs pūrā ir desmitiem jaunu dziesmu un viņa ir gatava parādīt pasaulei savu jaunāko veikumu, izlaižot jaunu singlu pēc singla. "Tramplīnā" klausāmies  viņas jaunāko singlu “The One That Got Away”, kas tika sarakstīts kopā ar Uku Moldau un Kasparu Ansonu, RIGaLIVE nometnes ietvaros, tikai vienas dienas laikā. Madara šo dziesmu raksturo, kā “tādu mazu vasaras piedzīvojumu, kas liks katram mazliet pasmaidīt".

 

 
 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!