Patriks, pilnajā vārdā Patriks Piternieks, ir 20 gadus jauns students, kuram mūzika ir bijusi tuva jau no agra vecuma, dziedot koros un ansambļos. Nopietni savai solokarjerai Patriks pievērsies pirms gada. Pagājušā gada pavasarī dziesmu "Boost" uzrakstījis, iedvesmojoties no emocijām, kas viņā raisījušās pirmās sesijas laikā, kad saskāries ar daudz sarežģītiem konfliktiem un grūtībām.

Šobrīd Patriks joprojām studē un cīnās ar sesijām Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī ir jau sarakstījis vairākas dziesmas, kuru ierakstīšana aktīvi notiek.

“Boost” ir pirmais singls no viņa topošā debijas EP albuma. Mūzikas stils, no kā Patriks ir iedvesmojies, ir RnB & Soul, bet uzsver, ka viņa daiļradē būs jūtama indie žanra ietekme. Kopā ar draugiem jau izveidots pavadošais sastāvs, ar kuru Patriks strādā pie jaunā materiāla un cer šovasar uzstāties. Kā saka pats mūziķis, "Boost" ir tikai pats sākums.
 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!