Šonedēļ Pieci.lv rubrikā "Tramplīns" Latvijas pirmā "X Faktora" uzvarētāja Artura Gruzdiņa debijas singls "Welcome to the Game". Pēc uzvaras šovā pagājušā gada decembra sākumā mūziķis līgumu ar ietekmīgo ierakstu kompāniju ”Sony”. Tagad plašākai sabiedrībai nodots pirmais singls ”Welcome To The Game”, kas tapis tās paspārnē. Kopš uzvaras šovā ”X Faktors” pagājis vairāk nekā pusgads. Kādēļ dziesma plašākām vērtējumam nodota vien tagad, Gruzdiņš skaidro: ”Galvenais vārds visā šajā procesā bija ”pacietība”. Sākot pašam ar sevi.” ”Sony” studijā Helsinkos kopumā noticis darbs pie četrām dziesmām.

Artura viesošanos "Piecos rītos" skaties šeit: https://www.facebook.com/piecilv/videos/1062338577247033/

 

 

Latvijas Radio 5 - Pieci.lv 2017. gada 31. martā sāka jaunu rubriku “Tramplīns”, kas ēterā iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā visas nedēļas garumā atskaņojam konkrēto mūziķu dziesmu, to izceļot visvairāk.  

Rubrikas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs mūziķis vai spēlē grupā, sūti savu veikumu uz e-pastu latviesi@pieci.lv!