Līdz šim saziedoti 43 448 eiro. Otrās dienas rīts iesākas ar basketbola kluba “TTT Rīga” pārstāvju - Ilzes Jākobsones, Kitijas Laksas un Karlīnes Pilāberes ciemošanos stikla studijā, kuras savu ziedojumu veic turpat, studijas ziedojuma kastē.

Visas dienas garumā ar muzikāliem priekšnesumiem priecē tādi mūziķi kā Kato un Kaspars Ansons, grupa “Jorspeis”, Aminata, Ozols un xantikvariāts, grupa “Triana Park” un “Latgalīšu Reps”. Papildus mūziķiem, studijā viesojas Zane Avotiņa no biedrības “Skalbes”, kas stāsta par dažādiem veidiem, ar kādiem cilvēki sastopas, kas attiecas uz vardarbību ģimenē. Nakts pagāja muzikālās skaņās, par to parūpējās tādi mūziķi kā trio "Saldais", Diona Liepiņa, grupa B Optimist un citi.

 

 

Par labdarības maratonu “Dod pieci!”

Labdarības maratons “Dod pieci!” notiek no 17. līdz 23. decembrim. To rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un sabiedrisko mediju portālu lsm.lv. Pirmo reizi projekta satura partneris ir Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica, kas vardarbības tēmu padziļināti pēta kopš pagājušā gada. 

Projektu atbalsta mājokļu attīstītājs “Bonava”, Luminor banka, „Circle K Latvia” un reklāmas aģentūra “NORD DDB Riga”. Informatīvi atbalsta „TVNET GRUPA”, „Clear Channel”, „Visual Media”. Tāpat “Dod pieci!” organizēšanā atbalstu sniedz vairāki uzņēmumi – New Black, Paulig, Tava skaņa, Kompānija NA, PērkamKopā, ISKU, Alan Deko, Toi-toi, Mārupes logi, Printanova, Mega sargs, Spināts un sviests, Hestia Hotel Group viesnīca „Radi un draugi”, Centrālā laboratorija, Magnum NT, HOSE, Nemoloko, Brinks, Zelt, Snack Tales, Eglupiegade.lv, Pica Lulū, Woolig.

Organizatori uzsver - īpaši rūpīgi tiek ievēroti gan speciāli Slimību un profilakses kontroles centra, gan valstī noteiktie drošības pasākumi - dīdžejus no studijas viesiem atdala stikla siena, viesu skaits ir ierobežots u.c. Iespēju robežās cilvēki aicināti ziedot attālināti.

“Dod pieci!” ir daļa no starptautiska projekta „Serious Request”, kurā dažādās Eiropas valstīs radiodīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai sabiedriski nozīmīgai tēmai. Ikviens tiek aicināts ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā. Latvijā šo tradīciju iedzīvināja Latvijas Radio 5 – Pieci.lv radošā komanda. Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ir  jauniešu satura multimediāla platforma, viens no ietekmīgākajiem zīmoliem jauniešu auditorijas vidū.