Sākas labdarības maratons “Dod pieci!”. Pirmais viesis stikla studijā ir Valsts prezidents Egils Levits, kurš uzsver:

nepieciešams mazināt ne tikai vardarbību ģimenē, bet arī latviešu sabiedrībā esošo augsto tolerances līmeni pret to.

Pirmā atskaņotā dziesma šī gada maratonā ir Valsts prezidenta izvēlētā Astro’n’out “Tici sev”. Pirmais muzikālais priekšnesums ir šī gada labdarbības maratona himna “Es zinu, tu esi” grupas Instrumenti izpildījumā.

Stikla studijā labdarības maratona pirmās dienas laikā viesojas arī Marta Grigale, Ansis un Rolands Če, Patrisha, Raimonds Pauls un Ance Krauze, grupa ''Kautkaili''. Noris arī sazvanīšanās un attālinātas satikšanās ar citiem mūziķiem un ziedotājiem. Visas nakts garumā dīdžejus priecē dažādas grupas un izpildītāji - Miks Dukurs un Mārtiņš Upenieks, grupa “Maldi”, “DCH”, Audrù, “Madara Dzintara Music” un grupa Rīmdari.

Par labdarības maratonu “Dod pieci!”

Šogad labdarības maratons “Dod pieci!” notika jau septīto reizi īsi pirms Ziemassvētkiem - no 17. līdz 23. decembrim. To rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un sabiedrisko mediju portālu lsm.lv. Pirmo reizi projekta satura partneris bija Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica, kas vardarbības tēmu padziļināti pēta kopš pagājušā gada.

Projektu atbalstījuši: mājokļu attīstītājs “Bonava”, Luminor banka, „Circle K Latvia” un reklāmas aģentūra “NORD DDB Riga”. Informatīvi atbalsta „TVNET GRUPA”, „Clear Channel”, „Visual Media”. Tāpat “Dod pieci!” organizēšanā atbalstu sniedz vairāki uzņēmumi – Valsts Radio un Televīzijas centrs, New Black, Paulig, Tava skaņa, Kompānija NA, PērkamKopā, ISKU, Alan Deko, Toi-toi, Mārupes logi, Printanova, Mega sargs, Spināts un sviests, Hestia Hotel Group viesnīca „Radi un draugi”, Centrālā laboratorija, Magnum NT, HOSE, Nemoloko, Brinks, Zelt, Snack Tales, Eglupiegade.lv, Pica Lulū, Woolig.

“Dod pieci!” ir daļa no starptautiska projekta „Serious Request”, kurā dažādās Eiropas valstīs radiodīdžeji nedēļu raida no īpašas stikla studijas, pievēršot uzmanību konkrētai sabiedriski nozīmīgai tēmai. Ikviens tiek aicināts ziedot līdzekļus apmaiņā pret mīļāko dziesmu radio ēterā. Latvijā šo tradīciju iedzīvināja Latvijas Radio 5 – Pieci.lv radošā komanda. Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ir jauniešu satura multimediāla platforma, viens no ietekmīgākajiem zīmoliem jauniešu auditorijas vidū.