Šonedēļ Naktslokāla vēlais viesis ir neviens cits kā grupas Singapūras Satīns dalībnieks un šova "Pāļa Bazars" vadītājs Jānis Krīvēns. Raidījumā dzirdēsim, kādi ir Jāņa iespaidi par nesen notikušo Zelta Mikrofona balvas pasniegšanas ceremoniju un citus stāstus, kā arī piecas Jāņa izvēlētas dziesmas. 

 

Kevin Gates - Hard For

Kevin Gates ir viens no Jāņa visu laiku mīļākajiem izpildītājiem, jo, kā saka pats Jānis, viņš dievina mākslinieka balss tembru un vokālās prasmes. Tāpat arī viņš pozitīvi vērtē Kevina tehniku, dziesmu saturu un lirikas. Savukārt tieši šī dziesma Jānim šķiet visnotaļ mīļa un romantiska, ar maigu akustiskās ģitāras pieskaņu.

 

 

Hornet La Frappe - Taga

Jānis atminas, ka nesen bijis Marokā, kur ļoti daudzi klausās franču repu. Lai arī viņš šai dziesmai vārdus nesaprot, tās melodijas, mūzikas un vokālu dēļ Jānis esot iemīlējis franču repu.

 

 

Maître Gims Feat. Lil Wayne & French Montana - Corazon

Arī šīs dziesmas stāsts līdzīgs iepriekšējai – to Jānis saista ar atmiņām par neseno ceļojumu uz Maroku.

 

 

ScHoolboy Q - Man of The Year

Viena no Jāņa visu laiku lielākajām ietekmēm. Par šo dziesmu Jānis saka, ka to parasti klausās brīžos, kad viņam ir ļoti labs noskaņojums, lai uzturētu savu draivu un pozitīvismu. 

 

 

Daryl Hall & John Oates - Out of Touch

Kā saka pats Jānis, viņš esot milzīgs astoņdesmito gadu mūzikas fans. Ja viņam dotu iespēju izvēlēties, kādā laika posmā un vietā dzīvot, viņš izvēlētos astoņdesmito gadu Miami, tādēļ arī šī dziesma.