Šonedēļ rubrikā "Vēlais viesis" Aleksim un Lindai ar sarunām un sevis izvēlētu mūziku pievienojas reperis rolands če. 

 

Blood Orange - High Street Feat. Skepta

Šī dziesma rolandam atgādina Prince daiļradi un astoņdesmito gadu skanējumu, ko, būdams jaunāks, mēdzis klausīties. Īpaši šī dziesma viņam patīk, jo tā veidota sadarbībā ar repa mākslinieku Skept, kura daiļrade uz rolandu atstājusi iespaidu, ka katrs vārds un katra frāze "liek saņemties" un iedvesmo.

 

 

 

Origo Boys - Kebab Final Cut

Repera mīļākā latviešu grupa, ar kuras dalībniekiem viņu vieno gan muzikālas sadarbības, gan draudzība. Kā stāsta rolands, pirmo reizi dzirdot Origo Boys, viņam esot  "uzspridzinājis galvu", jo neko tādu viņš vēl nebija dzirdējis. Viņam grupas daiļrade īpaši iet pie sirds, jo neviens no grupas dalībniekiem nav izteiktā līdera lomā. Tieši pretēji, visi trīs puiši ir vienlīdz unikāli un neaizstājami. 

 

 

Rihanna - Yeah, I Said It

rolandam ļoti patīk R&B mūzika, it īpaši ar sieviešu vokālu, bet tieši šī dziesma viņu pārsteigusi, jo ko tādu no dziedātājas nebija gaidījis. Lai arī šeit būtu varējusi skanēt jebkura cita R&B dziesma, izvēle kritusi par labu tieši šim skaņdarbam, jo, izdzirdot vārdu Rihanna, neviens vairs nezina, ko no viņas sagaidīt. Dziedātājai šogad arī gaidāms jauns albums, kura izdošanas datumu viņa pagaidām neatklāj. 

 

 

 

070 Shake - Daydreamin

 

 

Zack Fox - Jesus Is The One (I Got Depression)