Māksliniece, dizainere un uzņēmēja Elīna Štobe ceturtdienas vakarā pie mums, rubrikā "Vēlais viesis", stāsta par drosmīgu lēmumu pieņemšanu, domājot par sevi, saviem karjeras aizsākumiem, manifestāciju un situācijām, kad šķietami ir jāspēj izdzīvot pasaulīgā līmenī, nedomājot par apkārt notiekošo.

 

John Paul Young - Love Is In The Air

"Šī dziesma ir mana un mana mīļotā vīra himna, kura nu jau kādu laiku ir kļuvusi arī par mūsu ģimenes kopīgo dziesmu, kas mums atgādina par nebeidzamo vēlmi būt kopā, būt drosmīgiem un atklātiem vienam pret otru. Ja man būtu jāraksturo attiecības, tad tās ir kā pulksteņa zobrati- sākumā tie tikšķ ļoti ātri, bet tad ieiet tādā kopīgi vienotā ritmā, viens otru papildinot", stāsta Elīna.

 
Tina Turner- The Best
 

Šī ir Elīnas spēka dziesma un tajos brīžos, kad laikapstākļi nelutina vai sirsniņā saule nespīd tik spoži kā gribētos, tad vajag tādu mazo 'HOP', kas pacels trīs pēdu augstumā un liks no visas sirds izdejoties tā, ka tas mazais, nelaimīgais lietus mākonis uzreiz aizies prom kā nebijis.

 

Carnival Youth- Dzeguzes Balss

Kā saka pati Elīna, viņai vienkārši patīk tas, ko šie puiši dara. Viņi rada kaut kādu maģisku sajūtu ar to savu neordinaritāti un tas arī ir tas, kas viņus atšķir no pārējiem.

 
 Blaze feat. Barbara Tucker - Most Precious Love
 
Šīs dziesmas stāsts ir par Saulkrastiem, pludmali, ballītēm līdz rīta gaismai, pozitīviem cilvēkiem un, protams, pašu Barbara Tucker, kuras mākslinieku teltī nejauši iemaldījāmies vētras dēļ. 
 
 
Rhye- Open
 
"Rhye albums 'Woman' manā plauktā stāv jau diezgan ilgu laiku un, jāteic, tas man liek justies gan rotaļīgi, gan tajā pašā laikā mierīgi un varbūt pat reizēm arī melanholiski", stāsta Elīna.