Sieviete dieviete jebšu dziedātāja Būū priekšpēdējā “Piecu karšu” epizodē Lindai Samsonovai izrādīja savas vasaras bērnības takas Jūrmalā! 

Vai esat ievērojuši, cik prozaiski un skaisti ir Būū dziesmu vārdi, par to paldies var teikt Aspazijai, kas ne tikai ar saviem darbiem, bet arī ar personību ir iezīmējusi dziedātājas daiļradi, tāpēc neatņemams pieturas punkts bija Aspazijas muzejs, kur ārpusē var “satikt” arī pašu rakstnieci! 

Ja otrajā epizodē rolands če mūs iepazīstināja ar labākajām picām Latvijā, tad labākie konditorejas izstrādājumi ir jāmeklē Dubultos! 

Ekskluzīva pirmā uzstāšanās uz Majoru estrādes no dziedātājas puses! 

Un tas nebūtu raidījums ar Būū piedalīšanos, ja nebūtu parādīts, kā pareizi ir jāapskauj koki, tāpēc tas tika iemācīts arī Lindai! 

Apgarota un koķetīga ceturtā “Piecu karšu” epizode ir gaisā! Nepalaid garām, tāpēc dodies uz Pieci.lv YouTube kontu un noskaties to! 

Dubulti vienmēr ir brīnišķīgs galamērķis, tāpēc, ja kādas brīvdienas vai darba dienas vakaru gribi aizbraukt pēc gardajiem konditorejas izstrādājumiem un izstaigāt Būū rādītās vietas - šeit ir links https://ej.uz/piecas_kartes_jurmala , lai tas notiktu!