„Piecas kartes” otrā epizode ir gaisā un tās īpašais viesis ir roooolix! Jā, jūs nepārklausījāties visurgājējs rolix jeb radio klausītājiem zināms arī kā reperis rolands če, kurš parādīja sev tuvas Talsu vietas!

Deviņu pakalnu pilsēta tika izrādīta godam, lai gan no pakalniem tika redzēts maz, tas nemaina faktu, ka Talsos IR ko redzēt! Benzīntanks, kur var nopirkt garšīgākās picas Latvijā (pēc Rolanda domām) un kuram par godu neizdoto dziesmu plauktiņā joprojām stāv dziesma jebšu oda benzīntankam. Īpašā vieta, kur reperis izdomāja, ka kopā ar domubiedriem veidos grupu un basketbola laukums, kur sajūtas bija kā GTA San Andreas.

Lai uzzinātu vēl citas lietas, piemēram, kurš ielas nosaukums ir tik skaists, lai rolands če to uztetovētu uz sava ķermeņa, kur notika pats pirmais repera koncerts un daudz ko citu, skaties jaunāko “Piecu karšu” epizodi Talsos:

Un, ja kādā rudenīgā nedēļas nogalē vai vienkārši tāpat gribas aizbraukt nobaudīt labākās picas Latvijā, šeit ir links - ej.uz/piecas_kartes_talsos - kur var sekot līdz maršrutam, kuru izgājām kopā ar rolandu če.