Grrrrrr! #PiecasKartes iebrauc Grobiņā!

$ourJ, īstajā vārdā Artūrs Jaunzemis, stāsta, ka "es nebūtu tāds, kāds es esmu šobrīd, ja es nebūtu dzīvojis Grobiņā". To pierāda arī tas, cik ļoti šī pilsēta atspoguļojas viņa dziesmu vārdos: "Šī ir tā upe, kur mēs peldamies ar savu draugu vasarā pa naktīm, un tas ir pieminēts arī dziesmā “Draugs mans“. Tie vārdi "[..] peldam pa upi smieklu asarās" ir šeit."

Jautājot, no kurienes radies viņa skatuves vārds - izrādās, ka to izdomāja mājaslapa, kas sagudro visādus reperu vārdus jeb "rap name generator". Uzzinājām arī, ka savu populārāko dziesmu "Draugs mans" viņš sarakstīta savā telefonā vien 20 minūtēs. Kā - skaties video!

Grobiņa ir diezgan stilīga vieta: izstaigājam gan fotogēnisko pilskalnu, gan skeitparku, nogaršojām gardākās bulciņas un devāmies tālāk uz peldvietu. Viena pavisam svarīga pieturvieta ir Zentas Mauriņas Grobiņas novada vidusskola, ko $ourJ atceras kā Grobiņas ģimnāziju. Tur pavadīti smieklīgi brīži, plēšot no dienasgrāmatas ārā neskaitāmas piezīmju lapas, bet te arī sperti pirmie soļi mūzikā, dziedot solo mūzikas stundās.

Savukārt, te atradīsi saiti uz karti, ar ko pats vari doties izpētīt šiko Grobiņu un varbūt pat satikt $ourJ skeitparkā.