Tas ir noticis - "Piecas kartes" trešā un noslēdzošā sezona ir klāt kopā ar atraktīvo un apburošo Lindu Samsonovu! 

Sezonu atklājām Madonā (izmetam no galvas jokus par Madonnu) un to iepazīt jebšu atrādīt, kā tur tika pavadīta jaunība, mums palīdzēja neviens cits kā reperis Fiņķis.

Madona atrodas kalnainākajā Latvijas reģionā - tikai pāris desmitu kilometru no Gaiziņkalna - un kur citur, ja ne te, atrodas arī, iespējams, augstākā izklaides vieta virs jūras līmeņa - Smeceres krogs, kas Fiņķim ir ļoti nozīmīga, jo šeit notika viens no viņa pirmajiem publiskajiem koncertiem.

Noskaidrojām arī to, kurā skolā, pēc Fiņķa domām, mācījās skaistākās meitenes un kura vieta viņam asociējas ar labāko saldējumu, kāds ēsts bērnībā.

Lai arī Madonā izplatītākais sporta veids ir slēpošana, Fiņķis parādīja, ka arī basketbols ir cieņā, jo ne tikai viņš, bet arī liela daļa madonas jauniešu strītbola laukumā, iespējams, pavadījuši vairāk laikā nekā mājās. Interesanti, ka arī videoklips dziesmai "Tiesneši ziepēs" ir filmēts tieši šeit. Vietā, ko Fiņķis uzskata par Madonas epicentru - Saieta laukumu - tika satikti arī pieredzējušāki basketbolisti no komandas BK "Madona".

Tas ir tikai ieskats pirmajā "Piecas kartes" epizodē, lai uzzinātu, vai Fiņķim ar draugiem izdevās pārdot policijas busiņu; kur tika ierakstīta viņa pirmā dziesma "Aerovafele" un citas reperim tuvas vietas Madonā, nekavējies un noskaties jaunāko raidījuma epizodi!

Ja kādu dienu dosies uz Madonu un vēlies izstaigāt epizodē parādītās vietas - https://ej.uz/madonu_ar_finki -  šeit būs saite, kur atradīsi pieturas punktus.