#PiecasKartes pamet Rīgu! Ir laiks arī paskatīties, ko dara mūziķi ārpus galvaspilsētas. Šīs sezonas 3. epizode iebrauc Olainē, kur uzauga un joprojām dzīvo Chris Noah jeb Krists Indrišonoks. 

Olaine ir līdz šim sportiskākā #PiecasKartes pietura, jo te apstājāmies gan ledus hallē, gan velotrasē, arī basketbola laukumā un veikparkā. Dzirdējām pat, ja zini veidus, Kristu varot dabūt kā privāto veikborda instruktoru, kurš apmāca šo sportu dziedot un spēlējot ģitāru.

“Es pabeidzu mūzikas skolu 11 gados un teicu vecākiem - nekad dzīvē vairs,” viņš stāsta. Laikam šis tas ir laika gaitā mainījies. To pierāda nākamais pieturpunkts, Olaines estrāde, kur Krists zīmīgi uzstājies 2 reizes: kā nezināms debitants un vēlāk jau sevi pieteica kā nopietns mākslinieks.

Izmērījām, ka Olaini varot šķērsot 30 minūtēs. It kā nav daudz, bet par infrastruktūru un atpūtas vietām te nevar sūdzēties. Vai tā skaitās liela pilsēta, vai maza - skaties video! 

Te atradīsi saiti uz karti, ar ko pats vari doties izpētīt Chris Noah izvēlētās lokācijas, kā arī atrast vietu, ko vietējie sauc par “paradīzi”.