Šovakar rubrikā "Vēlais viesis" pie Lindas un Alekša ciemos reperis Ozols, kurš stāstīs, kas jauns rajonā un dalīsies ar piecām sev mīļām dziesmām. 

 

Beastie Boys - Sure Shot

 

Ozolam dziesma asociējas laiku, kad viņš sāka interesēties par šāda veida mūziku. Ozols piezīmē, ka viņam savulaik licies interesanti, ka Beastie Boys daiļrade pie sirds gājusi arī viņa draugiem, kuri ikdienā devuši priekšroku pankrokam.

 

 

House of Pain - Who's the Man

 

Viena no grupām, kas atstājusi uz Ozolu lielu iespaidu jau kopš brīža, kad to pirmo reizi izdzirdējis. 

 

 

Mobb Deep - Shook Ones, Part II

 

Kā saka Ozols, klausoties Mobb Deep vienmēr pārskrien tirpiņas. Tāpat arī viņam savulaik bijusi iespēja redzēt apvienības koncertu, kamēr tā muzicējusi pilnā sastāvā. Ozols uzskata, ka šī ir viena no hiphopa zelta laiku tituldziesmām, kas noteikti ir ievērības cienīga. 

 

 

OutKast - Rosa Parks

 

Ozols uzskata, ka OutKast ir visu laiku labākā hiphopa grupa, jo šie repa izpildītāji ir ļoti tehniski un muzikāli. Turklāt viņu radītā mūzika ir ļoti spēcīga un, pats galvenais, arī pozitīva. Ozols arī uzsver, ka viņi bijuši sava laika stikla ikonas.

 

 

ansis - Guli

 

Tieši šī dziesma no anša albuma Balzams  Ozolam visvairāk iekritusi sirdī kā konceptuāli visspēcīgākā un interesantākā. Tāpat arī Ozols slavē anša daudzpusīgo meistarību.