Savākt milzīgu loku sekotāju ap sevi, iegūt atpazīstamību un ietekmēt cilvēku domas. Nē, tas nav par kādu jaunu reliģiju. Mēs runājam par interneta slavenībām. Lai gan šis ir laiks, kad jebkuram ir iespēja kļūt populāram internetā, nevarētu teikt, ka daudziem tas izdodas. Kā meitenei no Limbažiem izdevās apmānīt TikTok algoritmu un saslēgties ar visu pasauli?

Ja arī tu esi uzaudzis sociālo tīklu laikmetā, tad nespēsi noliegt šķietami vieglo kārdinājumu dzīvot influenceru dzīvi, saņemot sadarbības piedāvājumus un pavadot dienas veidojot digitālo saturu. Dažiem Latvijā tas ir izdevies. Paulīne “Loypaulaa” Paucīte ir viena no viņiem. Salīdzinājumam - ja tu ietu cauri Rīgai, tad katrs otrais cilvēks sekotu viņas TikTok kontam. Proti, tie ir 300 000 sekotāju, ko viņa sasniedza gada laikā. Nemaz nerunājot par kopā sasniegto auditoriju, kas, visticamāk, pārsniedz visas Eiropas populāciju.

Pretēji stereotipiem - Paulīnei sadarbības un bezmaksas mantas interesē maz. Viņa saka, ka “man ceļš sākās ar to, ka es gribēju kontaktu ar sekotājiem. Es pat ar viņiem runāju “Facetime”, es devu savu telefona numuru un sarakstījos. Tā, manuprāt, ir tā pati galvenā lieta, ka tu veido saikni ar sekotājiem”.

Ja tu bieži uzturies TikTok lietotnē, tad tev noteikti ir kādreiz parādījies arī videoklips no konta “Loypaulaa”. Visticamāk tu neesi pat nojautis, ka viņa ir no Latvijas, jo viņa stratēģiski plānoja un veidoja saturu ārzemēm. Meikaps, deja un labs humors ir viņas trīs trumpji. 

Šajā sarunā es gribēju paprasīt Paulīnei, kā viņai izdevās uzrunāt tik lielu auditoriju? Un ko darīt tālāk, kad visu acis ir vērstas uz tevi. Šajā “5 zem 25” epizodē varēsiet uzzināt, kā ir iespējams kļūt populāram tādās platformā kā TikTok un, kas ir jāizdara, lai šo popularitāti noturētu.