Rubrikā "Pilnīgs simts" atskaņojam dziesmas, ar ko sagaidīt Latvijas simtgadi. Dziesmas izvēlējušies, kā arī stāstus par tām sagatavojuši eksperti - mūzikas žurnālisti Jānis Žilde un Normunds Vucāns, kultūras žurnāliste un redaktore Nora Rieksta, kā arī Pieci.lv programmu vadītāji. Visu diennakti dziesmas, ar ko gaidīt un svinēt Latvijas simtgadi, vari klausīties arī "Pilnīgs simts" pop-up kanālā.

 

Otrdien, 14. novembrī, klausījāmies apvienību Stūrī Zēvele ar dziesmu 'Tauriņi'.

 

Dziesma 'Tauriņi' atrodama kuldīdznieku Stūrī Zēvele debijas albumā “Labrīt!”, kas tika izdots 2014. gada 20. martā. Šī ir alternatīvā-indie žanrā radītā albuma viena no visplašāk zināmajām dziesmām, tā ir liriska, varētu pat teikt, ka mīļa.

Stūrī Zēvele ir latviešu alternatīvās mūzikas grupa, kas līdz šim izdevusi 2 albumus - "Labrīt" un "Labdien", kas iznāca 2016. gadā un tika nominēts "Austras balvai". 

 

 

Dziesmas raidījumā "Pilnīgs vakars" skan 20:30, pirms tam iepazīstinot ar konkrētās dziesmas stāstu un rašanās vēsturi.

"Pilnīgs simts" ir rubrika, kas pirmo reizi ēterā izskanēja 2016. gadā, un tajā varēja klausīties ekspertu, dīdžeju un klausītāju izvēlētas dziesmas, kas pēcāk tika apkopotas gandrīz 100 dziesmu sarakstā mūzikas straumēšanas servisā "Spotify". Līdzās tam dienu un nakti dziesmas varēja klausīties pop-up kanālā "Pilnīgs simts". Sarakstu joprojām var meklēt un klausīties šeit.