Rubrikā "Pilnīgs simts" atskaņojam dziesmas, ar ko sagaidīt Latvijas simtgadi. Dziesmas izvēlējušies, kā arī stāstus par tām sagatavojuši eksperti - mūzikas žurnālisti Jānis Žilde un Normunds Vucāns, kultūras žurnāliste un redaktore Nora Rieksta, kā arī Pieci.lv programmu vadītāji. Visu diennakti dziesmas, ar ko gaidīt un svinēt Latvijas simtgadi, vari klausīties arī "Pilnīgs simts" pop-up kanālā.

 

Piektdien, 10. novembrī, klausījāmies grupas Sudden Lights dziesmu 'Laikmets'.

 

Septembrī nāca klajā grupas "Sudden Lights" debijas albums "Priekšpilsētas", dziesma 'Laikmets' bija pirmais singls no tā.

Lai arī apvienība muzicē jau četrus gadus, nopietnāka darbība uzsākta tikai šogad. Pirmais solis uz aktīvāku muzikālo darbību bija kompozīcija "Priekšpilsētas valsis", kas ir pirmā grupas dziesma, kas jebkad izskanējusi radio ēterā.

 

 

Dziesmas raidījumā "Pilnīgs vakars" skan 20:30, pirms tam iepazīstinot ar konkrētās dziesmas stāstu un rašanās vēsturi.

"Pilnīgs simts" ir rubrika, kas pirmo reizi ēterā izskanēja 2016. gadā, un tajā varēja klausīties ekspertu, dīdžeju un klausītāju izvēlētas dziesmas, kas pēcāk tika apkopotas gandrīz 100 dziesmu sarakstā mūzikas straumēšanas servisā "Spotify". Līdzās tam dienu un nakti dziesmas varēja klausīties pop-up kanālā "Pilnīgs simts". Sarakstu joprojām var meklēt un klausīties šeit.